Szkoła Policealna, Branżowa, ZSZ


RECERTYFIKACJA ŚWIADECTWA

 

SZKOŁY POLICEALNEJ /  STUDIUM  ZAWODOWEGO

 

 


Masz ukończoną szkołę policealną, studium zawodowe, szkołę branżową lub zawodową? Posiadasz tytuł technika administracji, logistyki, BHP, archiwisty lub inny, ale nie masz pojęcia o wyuczonym zawodzie?

 

Rynek pracy jest dynamiczny a posiadana wiedza nie jest wieczna i bardzo szybko się dezaktualizuje. Jest to szczególnie zuważalne w takich dziedzinach jak prawo, administracja, rachunkowość itp. Może to właśnie dlatego choć spełniasz formalne wymogi, by aplikować na dane stanowisko, to nie przechodzisz rozmów kwalifikacyjnych?  Przyczyn może być wiele i z pewnością nie jesteś odosobnionym przypadkiem.

 

Dlatego, jako jedyna szkoła powzięliśmy ambitny cel, aby osobom znajdującym się w takiej sytuacji umożliwić faktyczne, a nie blankietowe, zdobycie kwalifikacji zawodowych.

 

  • Przekażemy Tobie aktualną wiedzę - zwłaszcza z obszaru prawa i ekonomii,
  • Skupimy się na istotnych obszarach Twojego zawodu,
  • Pozwolimy na uzupełnienie braków,
  • Wystawimy zaświadczenie o aktualizacji wiedzy do obecnego stanu prawnego, dzięki czemu pokażesz pracodawcy, że poza skończeniem kilka lat temu szkoły zrobiłeś coś jeszcze,
  • Podniesiemy Twoje kwalifikacje zawodowe.

 

W naszej wspólnej pracy skupimy się przede wszystkim na zajęciach i nauce bez tracenia czasu na kartkówki, egzaminy itp. Pominiemy także te przedmioty, o których doskonale wiemy, że do niczego się Tobie nie przysłużą (wyboru dokonujesz Ty).

 

Zapewnimy Tobie pracę w małej grupie i połączenie przyjaznej atmosfery z wiedzą przekazywaną przez profesjonalistów praktyków. Twoje pierwotne świadectwo nadal zostaje ważne – aktualizujemy je w zakresie nowej rzeczywistości prawnej i rynkowej.

 

Jeśli posiadasz już "papier" a teraz chcesz posiadać również wiedzę, która powinna się za nim kryć, to nie czekaj. Nie szukaj, nie trać czasu - jesteśmy jedyni, którzy posiadają taką ofertę.