Załatw sprawę PO GODZINACH


NAGŁE PRZYPADKI - PROSTE ZASADY 

 

 

Nie pasują Tobie godziny naszej pracy? Koniecznie musisz załatwić swoje sprawy, kiedy akurat mamy wolne? Żaden problem. Potrafimy być elastyczni i wyjść na przeciw Twoim potrzebom. W końcu jesteśmy tutaj dla Ciebie i w razie potrzeb otworzymy specjalnie szkołę, przyjedziemy po godzinach pracy i odbierzemy telefon a wzystko to po to, aby rozwiązać Twój naglący problem.

 

Wierzymy, że każdą sprawę da się rozwiązać, jednak Szkoła to nie stragan z marchewką i kapustą a jej otwarce, sprowadzenie zarządcy budynku, wyłączanie alarmów aż wreszcie przyjazd naszego pracownika wiąże się z kosztami, którymi Cię obciążymy. Ufamy, że nie jest to dla Ciebie zaskoczeniem. W końcu Tobie też ktoś płaci za pracę po godzinach - my również musimy za to zapłacić:

 

Specjalne otwarcie szkoły dla Ciebie to koszt:

 

  • w dni powszednie 600 zł
  • w dni ustawowo wolne od pracy, niedziele w których nie mamy zjazdów oraz święta 1200 zł

 

Załatw sprawę przez telefon:  

 

Preferujesz kontakt telefoniczny? Swoje sprawy koniecznie musisz załatwić o godz. 5 rano lub 2 w nocy? Również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wyślij na skolny telefon sms umieszczając w jego treści swoje Imię Nazwisko + 100. Oddzwonimy do Ciebie obciążając Twoje subkonto kwotą 100 zł