Księga gości


Drodzy Uczniowie, Absolwenci, Pracownicy.

Zależy nam na tym, abyście zostawiali opinie na temat funkcjonowania naszej szkoły.

 

Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne. Dzięki wyrażonym opiniom, nawet tym niepochlebnym, możemy coś zmienić, poprawić i ulepszyć. Bez Waszego zdania trudno nam przewidzieć, co wedle Was nadaje się do poprawki :)  

 

Pomóżcie nam dalej się dla Was rozwijać.

 

 

Paweł
27.01.2023
Super szkoła godna polecenia
Bartek
29.01.2023
Szkoła naprawdę super godna polecenia, skończyłem liceum zdałem maturę a teraz właśnie jestem na studiach ;D
Gośka
29.01.2023
Moja szkoła uległa likwidacji, mimo chaosu w Lupus nikt nie robił afery. Pozostaje żałować, że człowiek od razu tu nie trafił.
Kris
31.01.2023
Super szkoła.profesjonalna obsługa,kompetentni nauczyciele. W przerwie kawa/herbata.
Karolina
07.02.2023
Świetna szkoła, super kontakt z nauczycielami i dyrekcja.
Martyna
07.02.2023
Szkoła super nic tylko polecać!
Jula
07.02.2023
Dyrektor jak i nauczyciele super a atmosfera w szkole również bardzo fajna
Magdalena
08.02.2023
Super szkoła kadra rewelacja dyrekcja i bardzo miła pani w sekretariacie😁
Adrianna
05.03.2023
Super szkoła, podnosi komfort życia. Dyrekcja wyrozumiala i czesto robi na reke uczniowi - swietne miejsce jesli chodzi o osoby z problemami ze stresem. Nauczyciele również super tłumaczą i wszystko rozumiem, stawiają na wiedzę i dobre metody przekazu. Jest to o wiele lepsze niż bezmyślne wkuwanie do kartkówki. Jestem bardzo zadowolona, pierwszy raz czuję, że cokolwiek wynoszę ze szkoły poza stresem, którego nawet tutaj nie doświadczam. Polecam każdemu.
Martyna
18.05.2023
Moją beznadziejną sytuację uratowała ta szkoła. Gdzie indziej nie dawano mi szans, a tutaj zajęcia się odbywają. Ani razu nie był odwołany weekend, nauczyciele co prawda wymagający ale jednocześnie wyluzowani. Mogłam wszystko poprawić i w środku roku nadrobić wcześniejsze zaległości. Fajna atmosfera i zero boomerstwa
Wanessa
08.07.2023
Nie ma szkół doskonałych, ale zdaje się, że ta jest już jedyną, która nie jest fikcją, gdzie odbywają się zajęcia i egzaminy.
Wacek
08.07.2023
Zastanawia mnie logika osób, które narzekają na szkołę jak jest ona zła, zamiast po prostu odejść. To jak sr.... w gniazdo w którym się siedzi. Skoro jest tak źle, to jak beznadziejni jesteście wy, że piłujecie gałąź na której siedzicie? Za chwile będziecie się legitymować świadectwem szkoły, która w waszych opiniach była taka beznadziejna ale jakoś dała wam wykształcenie!
Anka
21.08.2023
Super szkoła. Duża elastyczność, duże zrozumienie dla osobistej sytuacji ucznia. Trzeba naprawdę nie robić absolutnie nic, aby jej nie ukończyć.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości