S T U D I U M


Studium Zawodowe

 

przy 

 

Prywatnej Szkole Policealnej LUPUS

 

+ Jesteś z nami o krok od studiów +

 

 

Studium to kolejny autorski projekt Szkół LUPUS, którego nie znajdziecie nigdzie indziej! To zupełnie inny wymiar nauczania niż ten, jakiego doświadczyliście w szkołach policealnych. Jednocześnie jest to najwyższy etap kształcenia, jaki możemy Tobie zaoferować w naszej szkole. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby poziom nauczania na proponowanych kierunkach nie odbiegał od tego, jaki ma miejsce na uczelni a grupy były kameralne.  

 

Dlaczego studium? Dlatego, że kierunki państwowe i obowiązujący na nich program w większości przypadków nie przygotowuje do żadnej realnej pracy, zaś nierzadko trudne egzaminy zawodowe w istocie nie uprawniają do wykonywania zawodu. Chcemy dać naszym Absolwentom coś więcej, niż bezużyteczne świadectwo, dlatego stworzyliśmy studium zawodowe przygotowujące do pracy w konkretnym zawodzie z możliwością wpisu na listę ministerialną włącznie jak np. agent celny. 

 

Nauka odbywa się na takich samych zasadach, jak na studiach, zaś każdy kierunek, jaki otwieramy w ramach Studium, jest dokładnie przez nas analizowany pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy oraz wysokości przyszłych zarobków. Absolwent Studium bez przeszkód znajdzie zatrudnienie w firmach prywatnych i instytucjach państwowych. Dzięki działającemu biurze karier najlepszym pomożemy znaleźć pracę. W tym celu wystąpiliśmy o szereg stosownych pozwoleń. Najodważniejszym pomożemy w rejestracji własnej firmy. Uważasz, że to mało? A co powiesz na to, że pomożemy także w pozyskaniu funduszy na prowadzenie własnej działalności? 

 

Studium to połączenie pasji, nauki i biznesu. To poważny krok w zawodową przyszłość i szansa, aby realnie zmienić coś w swoim życiu, począwszy od prestiżu zawodowego po naprawdę duże zarobki. Zatrudniliśmy doświadczonych specjalistów praktyków, gdyż chcemy wyposażyć Was w możliwie najlepszy warsztat pracy. Chcemy, aby wydany przez nas dyplom miał uznanie na rynku pracy, zaś wspólnie spędzony czas przekładał się na Wasze późniejsze zarobki. Dlatego Studium to propozycja dla osób, które chcą się przebranżowić lub zdobyć zawód w stosunkowo krótkim czasie i zacząć zarabiać konkretne pieniądze. 

 

Każdy Absolwent, po pozytywnym zakończeniu nauki, otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły. Osoby, które obronią pracę dyplomową otrzymują dyplom ukończenia Studium

 

Absolwentom, posiadającym świadectwo dojrzałości i chcącym dalej się kształcić pomagamy w dostaniu się na studia w ramach uczelni, z którymi współpracujemy.

 

  

  • Niemal wszystkie kierunki staramy się realizować w 2 semestry. 
  • Słuchacze traktowani są jak studenci.
  • W zależności od kierunku przyjmuemy po szkole zawodowej lub średniej.
  • Po zdaniu egzaminu końcowego Słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły, zaś po zdaniu egzaminu dyplomowego - dyplom ukończenia Studium przy Prywatnej Szkole Policealnej LUPUS.

 

 

 SPRAWDŹ DOSTĘPNE KIERUNKI