S T U D I U M


Studium Zawodowe

 

 

Stawiamy na zawodowców

Jesteś z nami o krok od studiów

 

 

Oferujemy blisko 50 kierunków w grupie

 

PREMIUM oraz STANDARD

 

 

Współczesny rynek pracy daje szerokie możliwości indywidualnego wyboru ścieżki zawodowej a jednocześnie wiele zawodów i branż nie zostało objętych programem nauczania szkoły policealnej. Stawiając na rozwój zawodowy i wychodząc na przeciw potrzebom rynku pracy organizujemy naukę na kierunkach spersonalizowanych pod rzeczywiste potrzeby rynku pracy.

 

Studium to nasz kolejny autorski projekt, który wprawdzie kopiują dziś od nas inne szkoły, ale oferowanej jakości kształcenia nie znajdziecie nigdzie indziej! Studium to zupełnie inny wymiar nauczania niż ten, jakiego doświadczyliście w szkołach policealnych. Jednocześnie jest to najwyższy etap kształcenia, jaki możemy Tobie zaoferować. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby poziom nauczania na proponowanych kierunkach nie odbiegał od tego, jaki ma miejsce na uczelni a grupy zajęciowe były na tyle małe, aby wspólnie spędzony czas był wykorzystany najbardziej efektywnie jak to tylko możliwe.  

 

Dlaczego studium?

 

Dlatego, że kierunki państwowe i obowiązujący na nich program w większości przypadków jest przestarzały, ma niewiele wspólnego z wykonywanym zawodem i nie przygotowuje do żadnej realnej pracy. Dodatkowo nierzadko trudne egzaminy zawodowe w istocie nie uprawniają do wykonywania zawodu.

 

My chcemy dać naszym Absolwentom coś więcej niż bezużyteczne świadectwo, dlatego stworzyliśmy studium zawodowe przygotowujące do pracy w konkretnym zawodzie. Wystawiamy certyfikaty poświadczające przyszłym pracodawcom osiągnięcie kompetencji zawodowych a w określonych przypadkach umożliwiamy wpis na listę ministerialną oraz udzielamy społecznego poparcia.  

 

Standard czy premium? 

 

Stworzyliśmy dwie grupy kierunków. Standard i premium. Standard to kierunki przygotowujące do pracy w nowym zawodzie, które ze względu na niewielki stopień odpowiedzialności zawodowej zawierają mniejszą ilość godzin wykładowych oraz praktyk zawodowych. Do nich należy np. administracja, archiwistyka czy hotelarstwo. W grupie premium ulokowaliśmy m.in. psychologię, kryminalistykę czy agenta nieruchomości. Ta grupa wiąże się nie tylko z dużym ryzykiem zawodowym, ale także odpowiedzialnością i odpornością na czynniki stresogenne. Nie są więc to kierunki przeznaczone dla każdego.

 

Nauka odbywa się na takich samych zasadach, jak na studiach, zaś każdy kierunek, jaki otwieramy w ramach Studium, jest dokładnie przez nas analizowany pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy oraz wysokości przyszłych zarobków. Słuchacz Studium bez przeszkód znajdzie zatrudnienie w firmach prywatnych i instytucjach państwowych już po pierwszym roku nauki. Dlaczego? Bo nasze Studium to przede wszystkim jakość, o której przekonali się już nie tylko Słuchacze, ale także pracodawcy.  

 

Studium to połączenie pasji, nauki i biznesu. To poważny krok w zawodową przyszłość i szansa, aby realnie zmienić coś w swoim życiu, począwszy od prestiżu zawodowego po naprawdę duże zarobki. Zatrudniliśmy doświadczonych specjalistów praktyków, gdyż chcemy wyposażyć Was w możliwie najlepszy warsztat pracy. Chcemy, aby wydany przez nas dyplom miał uznanie na rynku pracy, zaś wspólnie spędzony czas przekładał się na Wasze późniejsze zarobki. Dlatego Studium to propozycja dla osób, które chcą się przebranżowić lub zdobyć zawód w stosunkowo krótkim czasie i zacząć zarabiać konkretne pieniądze. 

 

Każdy Absolwent, po pozytywnym zakończeniu nauki, otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły. Osoby, które obronią pracę dyplomową otrzymują dyplom ukończenia Studium. Tym, którzy podejmą z na nami współpracę w ramach jednej z prowadzonych przez nas działalności wystawimy certyfikat kompetencji zawodowych. 

 

  

  • Większość kierunków staramy się realizować w 2 lub 4 semestry. 
  • Słuchacze traktowani są jak studenci.
  • W zależności od kierunku przyjmujemy po szkole zawodowej lub średniej.
  • Po zdaniu egzaminu końcowego Słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły, zaś po zdaniu egzaminu dyplomowego - dyplom ukończenia Studium przy Prywatnej Szkole Policealnej LUPUS.

 

 

 SPRAWDŹ DOSTĘPNE KIERUNKI