Zamówienia publiczne


Kształcenie dyplomowe (Studium)

Zamówienia publiczne

 

 

To ciekawy kierunek umożliwiający zdobycie prestiżowej i odpowiedzialnej pracy głównie w sektorze finansów publicznych. Ukończenie szkoły uprawnia do posługiwania się tytułem specjalisty ds. zamówień publicznych.  Jeśli lubisz podejmować trudne decyzje, interesują cię przetargi, współpraca z instytucjami państwowymi i gospodarka narodowa, to jest to kierunek idealny dla Ciebie! 

 

Podczas nauki dowiesz się wszystkiego na temat regulacji prawnych dotyczących składania zamówień publicznych. Przygotujemy Cię do kompleksowego przygotowania, przeprowadzenia i zakończenia przetargu zarówno jako strony Zamawiającej, jak i Oferenta. Poznasz mechanizmy rynkowe zamówień publicznych, rodzaje i tryb przetargów oraz zasady coraz bardziej popularnego w świecie biznesu partnerstwa publiczno-prywatnego. 

 

Poza klasycznym programem nauczania u nas zapoznasz się z dokumentacją przetargową, poznasz prawo administracyjne i elementy gospodarki narodowej. 

 

Ukończenie szkoły daje nieograniczone możliwości na rynku pracy od firm budowlanych, po sprzedaż dostaw i usług. Specjalista ds. zamówień publicznych to osoba ceniona przez wszystkich przedsiębiorców, którzy uczestniczą w przetargach. 

 

Nauka trwa 1 rok (2 semestry). Obejmuje 140 h zajęć teoretycznych w tym zajęcia praktyczne, co niemal w pełni odpowiada programowi studiów podyplomowych. 

 

 

PO SZKOLE ŚREDNIEJ
PO SZKOLE ŚREDNIEJ

Nauka kończy się egzaminem wewnętrznym, po którym absolwent otrzyma świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie spec. ds. zamówień publicznych, zaś po złożeniu pracy dyplomowej dyplom ukończenia studium.

 

Ukończenie kierunku uwarunkowane jest od zaliczenia praktyk zawodowych.

 

 

Tryb nauki czesne miesięczne
on-line 300
stacjonarny 400
hybrydowy 400
ITN 800
VIP 1000

 

 

Prowadzisz firmę? Zapytaj o specjalną ofertę dla firm i pracodawców.