Hotelarstwo


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

Hotelarstwo

 

Interesuje Cię kontakt z ludźmi? Lubisz zarządzać kalendarzem gości, organizować spotkania i konferencje? A może chcesz nauczyć się jak prowadzić pensjonat, hostel lub hotel? Jeśli interesuje Cię praca w branży turystycznej w otoczeniu morskich plaż lub górskich szczytów, to jest to wymarzony kierunek dla Ciebie. 

 

Hotelarstwo to połączenie umiejętności pracy w zespole, z możliwościami rozwoju własnej działalności gospodarczej w branży usług noclegowych. 

 

Jako jedyna szkoła dla dorosłych, postanowiliśmy uruchomić kierunek, który realizowany jest wyłącznie w dziennych technikach. Kładziemy nacisk na praktyczny profil kształcenia, dzięki czemu nasz absolwent bez trudu odnajdzie się na rynku pracy. Z nami poznasz branże hotelarską, nauczysz się prowadzić obiekty noclegowe od tych najmniejszych (pensjonaty, zajazdy, motele), po duże ośrodki i hotele. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie szczeble dzięki czemu nauczysz się nie tylko pracy w samym hotelu, ale także zarządzania obiektem, działań marketingowych i prowadzenia własnej działalności. 

 

Nauka na tym kierunku trwa 2 lata i obejmuje także praktyki zawodowe. Słuchacz może wybrać następujące obszary specjalności: 

 

  1. Obsługa gości hotelowych, 
  2. Prowadzenie i zarządzanie obiektem hotelowym.

 

 

 

Nauka kończy się egzaminem wewnętrznym, po którym absolwent otrzyma świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie hotelarz, zaś po złożeniu pracy dyplomowej dyplom ukończenia studium.

 

Ukończenie kierunku uwarunkowane jest od zaliczenia praktyk zawodowych.

 

2 obszary specjalizacji

Tryb nauki czesne miesięczne
on-line 300
stacjonarny 300
hybrydowy 300
ITN 300
VIP  

 

Warunkiem utworzenia lub kontynuowania kierunku

jest zebranie grupy min. 5 osób.

 

Prowadzisz firmę? Zapytaj o specjalną ofertę dla firm i pracodawców.