Współpraca


Niewątpliwie na przestrzeni ostatnich lat szkolnictwo przeszło głęboką transformację, przez co szkoła stała się czymś więcej, niż tylko instytucją realizującą mniej lub bardziej interesujące programy nauczania. Wprawdzie główną rolą szkoły nadal jest jej edukacyjno-wychowawczy charakter, jednak dziś szkoła to także miejsce spotkań, w którym dodatkowo realizowane są zajęcia i pasje uczniów począwszy od zajęć sportowych i wycieczek, aż po coraz bardziej profesjonalne koła zainteresowań.

 

Szkoły dla Dorosłych, poza organizacją zajęć, niosą szereg możliwości, których nie mogą zaoferować szkoły dzienne, przeznaczone dla młodzieży. To także duży i chłonny rynek, na którym przy wspólnym zaangażowaniu również Ty możesz zaistnieć! Dlatego oferujemy połączenie naszych możliwości na kilku płaszczyznach:

 

 

PARTNERSTWO
PARTNERSTWO

Partnerstwo – to propozycja przynosząca korzyści wszystkim stronom. W uproszczeniu: Ty reklamujesz naszą szkołę, my promujemy Twoje produkty lub usługi a nasi uczniowie, za okazaniem ważnej legitymacji, otrzymują u Ciebie określony rabat. W ten sposób wszyscy są dla siebie partnerami i odnoszą korzyści nie angażując żadnych środków. Czy można wyobrazić sobie prostszą i lepszą formę wzajemnej współpracy? 

 

 

WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA

Współpraca – czy wiesz, że nasi uczniowie to potencjalnie przyszli pracownicy takich firm jak Twoja? Zapewne chciałbyś zatrudniać osoby, które znają praktyczne aspekty pracy związanej ze stanowiskiem, na które aplikują? A może sam chciałbyś przekazać im swoją wiedzę i podzielić się nabytym doświadczeniem jako instruktor praktycznej nauki zawodu? Ty potrzebujesz rzetelnego pracownika a my chcemy kształcić osoby zdolne do wejścia na rynek pracy, dlatego chętnie nawiążemy współpracę z firmami, które przyjmą naszych uczniów na praktyki zawodowe. Dodatkowo prowadząc szereg kursów i szkoleń możemy kształcić uczniów dokładnie pod Twoje potrzeby. Nasz absolwent, bez względu na narodowość, będzie doskonale przygotowanym pracownikiem. Psss...wiesz, że uzyskaliśmy wpis do KRAZ i tym samym posiadamy uprawnienia legalnie działającej agencji zatrudniania? Teraz już wiesz a to oznacza, że większość spraw formalnych dopełnimy za Ciebie! 

 

SPONSORING
SPONSORING

Sponsoring – stanowi najprostszą i jednocześnie najdogodniejszą formę wzajemnej pomocy. Pamiętaj, że nie zawsze trzeba rozmawiać o pieniądzach. Będziemy zadowoleni również z tego, co dla Ciebie często stanowi wartość ujemną, przedmiot problematyczny, odpad lub co najzwyczajniej możesz przeznaczyć na zaksięgowanie kosztów. Jako placówka edukacyjna przyjmiemy wszystko to, co pozwoli nam się rozwinąć jako szkole, a naszym uczniom przysłuży się do zdobywania wiedzy. Chętnie przyjmiemy materiały biurowe, środki czystości, książki, sprzęt elektroniczny, meble szkolno-biurowe a nawet tak prozaiczne rzeczy jak kawę i herbatę, którą nasi uczniowie otrzymują za darmo na każdych zajęciach. Możesz też ufundować nagrody. Szukasz pomysłu? Pomożemy Tobie połączyć przedmiot Twojej działalności np. z tematem konkursu, w którym zwycięzca może wygrać to, co sam przeznaczysz na ten cel. Pamiętaj, że równie cenną nagrodą może być staż w Twojej firmie.