Archiwistyka


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

ARCHIWISTYKA 

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zawód archiwisty nie musiał kojarzyć się ze żmudnym przekładaniem dokumentów w piwnicach państwowego archiwum. Archiwistyka może być ciekawa i na czasie, zaś odpowiednie profilowanie kierunku pozwala wiązać archiwistykę z godziwą pracą i zarobkami w dużych formach i korporacjach. 

 

Czym różni się Archiwistyka w naszej szkole od innych szkół? Przede wszystkim nasz kierunek to kształcenie o profilu praktycznym, dlatego zredukowaliśmy naukę o historii na rzecz praktycznego wykonywania zawodu archiwisty. Dodatkowo wprowadziliśmy nowe przedmioty oraz uzupełniliśmy ten kierunek o wybrane zagadnienia kadrowe, co poszerza wiedzę naszego ucznia związaną z zarządzaniem dokumentami.

 

Kierunek ten, do doskonała oferta dla osób planujących podjęcie pracy w kancelariach, sekretariatach, urzędach lub w archiwach zakładowych. Uczestnicząc w zajęciach poznasz między innymi:

 

  • ustrój administracji w Polsce,
  • systemy kancelaryjne,
  • podstawy prawne postępowania z dokumentacją,
  • przepisy o ochronie danych osobowych,
  • systemy elektronicznego zarządzania dokumentacją.

 

 

 

PO SZKOLE ŚREDNIEJ
PO SZKOLE ŚREDNIEJ

Nauka kończy się egzaminem wewnętrznym, po którym absolwent otrzyma świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie archiwista, zaś po złożeniu pracy dyplomowej dyplom ukończenia studium.

 

Ukończenie kierunku uwarunkowane jest od zaliczenia praktyk zawodowych.

 

Tryb nauki czesne semestralne
on-line 1500
stacjonarny 1500
hybrydowy 1500
ITN 1500
   

 

 Prowadzisz firmę? Zapytaj o specjalną ofertę dla firm i pracodawców.