MTP '23


Jedna z największych akcji promocyjnych w naszej szkole. Międzynarodowe towarzystwo, wyśmienici goście i zgrany zespół, który tworzą uczniowie z kadrą. 

 

 

Tak! To prawda!

Szkoła LUPUS rozpoczęła współpracę z Kabaretem Malina - bohaterami znanego, lubianego i cieszącego się coraz większą sympatią parakomediowego cyklu Królowie Żyta. Co więcej, już niebawem Adam mechanik wstąpi w szkolne szeregi i zostanie naszym uczniem. Razem z nim będziecie mogli poczuć głód wiedzy a przy okazji, dzięki życzliwości całej ekipy, nabyć również gadżety KŻ. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie dla Was szykujemy!                                                                                                                                                                                                                                                                    

Dzień czwarty (formalnie trzeci)

 

Czyli kulminacja, na którą czekali nie tylko nasi uczniowie. Nasza największa gwiazda! Ceniony, uwielbiany i cieszący się coraz większą sławą i zdobywający coraz większą sympatię Kabaret Malina i jego Królowie Żyta. Wybitni aktorzy, wspaniali ludzie, którzy tego dnia po prostu byli z nami. 

 

 

Dzień drugi i trzeci

 

Z początku leniwy poranek, a potem coraz większy kocioł w którym byśmy się ugotowali, gdyby nie wsparcie naszego Lupusowego teamu. 

 

 

Pierwszy dzień

 

A raczej czwartkowy wieczór, to typowo organizacyjne spotkanie. Czas, kiedy trzeba zwieźć wszystkie gadżety, rozstawić stoisko i dopracować ostatnie szczegóły.

 

Wybija godzina 20:00 i jesteśmy gotowi :) Jutro poranek pełen wrażeń i intensywnej pracy.