RECERTYFIKACJE


 

To absolutny hit oferowany wyłącznie przez Szkołę LUPUS 

 

Posiadasz świadectwo lub dyplom innej szkoły a jednocześnie masz świadomość, że szkoła macierzysta niewiele Cię nauczyła, albo zdobyta wiedza uleciała z upływem czasu? Nic straconego. Doskonale to rozumiemy i dlatego sięgając do idei recertyfikacji uprawnień oferujemy absolwentom innych szkół "odnowienie" dyplomu. 

 

W możliwie szybki i absolutnie dyskretny sposób uzupełnimy braki i przekażemy Tobie wiedzę, jaka powinna wynikać z posiadanych przez Ciebie świadectw i zaświadczeń. W ten sposób ani znajomi, ani pracodawca nie będzie wiedzieć, że nie posiadasz merytorycznych kwalifikacji do tego, do czego nabyłeś niegdyś uprawnienia. 

 

  • Bez egzaminów,
  • Bez tracenia czasu na kartkówki i odpytywanie, 
  • Bez zbędnych formalności,
  • Z poczuciem komfortu, że świadectwo już masz - teraz czas na kompetencje zawodowe!  

 

Uzupełnimy Twoje braki na poziomie szkoły średniej, szkoły policealnej, KKZ i pozostałych kursów. Jeśli pracujesz w zawodzie, dzięki wzajemnej współpracy na bieżąco pozwolimy rozwiązać Twoje zawodowe problemy.  

 

Recertyfikacja obejmuje program dopasowywany konkretnie pod Twoje potrzeby. Nie tracimy czasu na przedmioty, które nie są Tobie potrzebne w pracy, ani (w przypadku LO) w aplikowaniu na studia czy zdaniu matury.