Liceum Ogólnokształcące w 12 miesięcy


Liceum w rok
Liceum w rok

 

Roczne Liceum Ogólnokształcące

 

Liceum w 12 miesięcy to propozycja dla wszystkich, którzy czują się na siłach, aby w rok opanować zakres materiału dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i w trybie eksternistycznym przystąpić do egzaminów organizowanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

 

Roczne liceum nie różni się niczym od tego, w którym uczeń realizuje naukę w czteroletnim toku nauczania. Ucznia obowiązuje ten sam program nauczania, takie same przedmioty i egzaminy. Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz może przystąpić do egzaminów maturalnych. 

 

Ten sposób nauki to przede wszystkim samodzielna praca ucznia pod nadzorem i opieką naszych nauczycieli. Nauka odbywa się w systemie weekendowym stacjonarnie lub za pośrednictwem internetu. Do tego oferujemy kilka wariantów realizacji programu i przystąpienia do egzaminów końcowych, dzięki czemu uczeń sam wybiera dogodną dla siebie formę nauki a my jesteśmy przekonani, że przygotujemy każdego.

 

 

Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich.

 

 

Egzaminy eksternistyczne organizowane przez OKE odbywają się w październiku i w lutym. 

 

 

Nie masz tyle czasu? Skorzystaj z możliwości

ukończenia szkoły średniej w 6 miesięcy (pół roku)

 

 

Jak odbywa się nauka?

 

  1. Wybierasz czas, początek nauki oraz formę przygotowywania się do egzaminów.
  2. Na platformie edukacyjnej umieszczamy zagadnienia lub materiały niezbędne do nauki.
  3. Zajęcia oparte są na konsultacjach dzięki czemu uczeń sam decyduje, które partie materiału sprawiają jemu największą trudność i chciałby je szczegółowo omówić.
  4. Naukę zaczynasz i kończysz, kiedy tylko chcesz (dowolny moment rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego).

 

 _____________________________________________

 

Ponieważ większość szkół regularnie powiela nasze autorskie pomysły, to szczegóły organizacji nauki omawiamy wyłącznie podczas osobistej wizyty w sekretariacie naszej szkoły.