Liceum Ogólnokształcące w 6 miesięcy


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

 

Liceum Ogólnokształcące

 

w 6 miesięcy

 

Wykształcenie średnie w pół roku? Tak, to jest możliwe!

 

Posiadamy wyjątkową ofertę dla osób, które nie mają czasu na to, aby spędzać kolejne cztery lata w szkolnej ławce a jednocześnie są na tyle zdeterminowane, aby opanować 4 lata w 6 miesięcy. 

 

Podobnie jak w opcji Liceum w 12 miesięcy uczeń realizuje naukę w czteroletnim toku nauczania. Ucznia obowiązuje ten sam program nauczania, takie same przedmioty i egzaminy. Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz może przystąpić do egzaminów maturalnych.

 

Ten sposób nauki wymaga od ucznia sporego samozaparcia, gdzie najbliższe 6 miesięcy poświęcone będzie przede wszystkim na naukę pod nadzorem i opieką naszych nauczycieli. Nauka odbywa się w systemie weekendowym stacjonarnie lub za pośrednictwem internetu. Do tego oferujemy kilka wariantów realizacji programu i przystąpienia do egzaminów końcowych, dzięki czemu uczeń sam wybiera dogodną dla siebie formę nauki a my jesteśmy przekonani, że przygotujemy każdego.

 

 

Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich.

 

Egzaminy eksternistyczne odbywają się w październiku i w lutym.

 

 

Jak odbywa się nauka?

 

  1. Wybierasz czas, początek nauki oraz formę przygotowywania się do egzaminów.
  2. Na platformie edukacyjnej umieszczamy zagadnienia lub materiały niezbędne do nauki.
  3. Zajęcia oparte są na konsultacjach dzięki czemu uczeń sam decyduje, które partie materiału sprawiają jemu największą trudność i chciałby je szczegółowo omówić.
  4. Naukę zaczynasz i kończysz, kiedy tylko chcesz (dowolny moment rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego).

 

_____________________________________________

 

Ponieważ większość szkół regularnie powiela nasze autorskie pomysły, to szczegóły organizacji nauki omawiamy wyłącznie podczas osobistej wizyty w sekretariacie naszej szkoły.