Rekrutacja - zasady ogólne


z dniem 1 stycznia 2023 dzięki zmianom w przepisach prowadzimy rekrutację ciągłą, co oznacza, że możesz się do nas zapisać w dowolnym momencie

 

Rekrutację prowadzimy on-line (poprzez rezerwację miejsca) oraz standardowo w siedzibie szkoły. Migrujesz z innej szkoły? Jeśli masz niezaliczone przedmioty, oceny niedostateczne, Twoja szkoła uległa likwidacji itp., nie zwlekaj. Im szbciej przyjdziesz, tym szybciej uratujemy Twoją sytuację. 

 

Pracujemy od wtorku do piątku oraz w dni zjazdów, jednak apelujemy, aby na zapisanie się do szkoły wybierać dni w ciągu tygodnia.

W weekendy prowadzimy zajęcia i chcemy ten czas poświęcić naszym Uczniom a nie na wypełnianie dokumentów i generowaniu umów - mamy na to pozostałe 5 dni.

 

Czasem musimy odwiedzić urzędy, pocztę i inne instytucje. Na te zadania przeznaczamy poniedziałki. Dodatkowo z powodu odgórnych ograniczeń wejść na teren szkoły nie ryzykuj "odbijania się" od drzwi. Zadzwoń i zapytaj czy danego dnia na pewno będziemy na miejscu. Jeśli nie możesz przyjść przed godziną 16:00 zadzwoń, umów spotkanie, zaczekamy.

 ____________________________________________________________________________________

 

 Zapisy w siedzibie szkoły:

 

Chcesz nas odwiedzić osobiście? To miło z Twojej strony. Zrobimy Tobie kawę i pomożemy wypełnić dokumenty. 

  

1. Zaplanuj dzień i godzinę swojej wizyty - możesz umówić się telefonicznie.

2. Pobierz wniosek ze strony (zakładka do pobrania). Jeśli to możliwe - wypełnij go w domu. Z pewnością przyspieszy to przygotowanie przez nas dalszej dokumentacji. W razie problemów nie martw się, pomożemy Tobie na miejscu. 

3. W siedzibie szkoły składasz:

   - wniosek o przyjęcie do szkoły,

   - oryginał świadectwa ostatniej szkoły lub ukończonej klasy,

 - uiszczasz opłatę rekrutacyjną (płatność kartą) lub okazujesz dowód jej wniesienia - np. potwierdzenie przelewu. 

- Poprosimy Cię o ryzę papieru.  

 

Bez względu na sposób rekrutacji musisz podpisać umowę ze szkołą. Jej wygenerowanie zajmie nam trochę czasu dlatego nie odkładaj zapisania się do ostatniej chwili tym bardziej, jeśli zależy Tobie na otrzymaniu zaświadczenia o pobieraniu nauki. 

 

  

Zapisy online:

 

1. Pobierz wniosek ze strony (zakładka do pobrania).

2. Prześlij na e-maila szkoły:  rekrutacja.lupus@gmail.com

- wypełniony i podpisany wniosek,

- potwierdzenie wniesienia opłaty rekrutacyjnej,

- skan świadectwa ukończenia ostatniej szkoły lub klasy,

- poprosimy cię o ryzę papieru. 

3. Wniosek razem z oryginałem świadectwa i 2 zdjęciami legitymacyjnymi prześlij do nas pocztą lub dostarcz osobiście najpóźniej w dniu pierwszych zajęć.