Projektant mody


Projektant mody

 

Jesteśmy jedyną* szkołą policealną oferującą taki kierunek!!!

 

Nie możesz dopasować dla siebie ubrań? Nie podoba się Tobie narzucany przez dyktatorów mody styl? A może zwyczajnie chcesz spełnić swoje marzenie o projektowaniu ubrań? Zostań twórcą własnego stylu i otwórz własne atelier. 

 

Nasza szkoła z pewnością będzie pierwszym krokiem do świata mody, w którym stopniowo przejdziesz drogę od bycia konsumentem, do bycia prawdziwym twórcą-artystą. Dzięki intensywnemu szkoleniu nauczymy Cię podstaw projektowania odzieży począwszy od powstawania koncepcji (zarys pomysłu) po wykonanie projektu, wykroju i uszycia. Zwieńczeniem Twojej nauki będzie nie tylko gotowy produkt, ale własny pokaz dyplomowy. Najlepszym zaproponujemy stałą współpracę. Projektant mody jest jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów, zaś swoją karierę możesz zacząć już na etapie nauczania.  

 

W ciągu roku nauczysz się projektować i szyć własne spódnice, koszulki, bluzki czy spodnie. Zrealizujemy z Tobą m.in. takie przedmioty jak:  

 

  • historia mody, 
  • współczesne stylizacje, 
  • dzianiny i ich rodzaje,
  • rodzaje maszyn krawieckich i ich obsługa, 
  • chemia,
  • sporządzanie projektu, 
  • warsztaty z wykroju, 
  • prawo autorskie.

 

Stawiamy na jakość nauczania, jednak sama szkoła to zdecydowanie za mało, aby poznać tajniki projektowania. Dlatego w ramach odrębnych warsztatów możesz poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą projektowania coraz bardziej złożonych elementów garderoby, jak np. projektowanie sukni balowych i ślubnych czy projektowanie odzieży i akcesorów sportowych (np. śpiworów). 

 

 

*Jeśli widzisz podobną ofertę w innych szkołach wiedz, że jest to kolejny autorski kierunek kopiowany z LUPUS'a przez podmioty szukające pomysłu na przetrwanie.  

 

Aktywizujące metody nauczania
Aktywizujące metody nauczania

Absolwent szkoły otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie projektant mody, zaś po zdanym egzaminie dyplomowym dyplom ukończenia szkoły w specjalizacji zgodnej z przedmiotem pracy dyplomowej np. projektowanie odzieży damskiej.

 

Dodatkowo szkoła wystawia certyfikaty i zaświadczenia zgodnie ze wzorcem MEN na podstawie odrębnych przepisów.

 

 

 

 

 

 

Tryb nauki czesne miesięczne*
   
hybrydowy 800
stacjonarny 1000
   

 

* Cena nie zawiera zakupu indywidualnych materiałów krawieckich

 

Prowadzisz firmę? Zapytaj o specjalną ofertę dla firm i pracodawców.