Stylista mody


Stylista mody

(kreowanie wizerunku)

 

 

To idealny kierunek stworzony dla wszystkich tych, którzy interesują się szeroko pojętą modą, stylizacją, doradztwem modowym, kreowaniem wizerunku i blogowaniem. W ciągu rocznego kursu nauczymy Cię zasad stylizacji ubioru, poznasz standardy pracy osobistej stylistki oraz tajniki współpracy stylisty ubioru z klientem. 

 

Praca stylisty to nie tylko doradztwo w zakresie doboru garderoby i zakupu ubrań zgodnie z panującymi trenadami, ale coś znacznie więcej. To często kreowanie wizerunku na potrzeby rynku lub marki. Jako stylista możesz pracować nie tylko w branży modowej, ale także doradzać w kampaniach politycznych, reklamowych czy kreować wizerunek sceniczny np. aktorów lub muzyków.

 

Zawód stylisty to przede wszystkim praca freelancera, dlatego nie ograniczamy się jedynie do stylizacji związanej z odzieżą. Podczas zajęć poznasz również techniki doboru biżuterii i innych dodatków. Mowę ciała a także słownictwo zawodowe w j. angielskim, które umożliwi Tobie pracę dla zagraniczych agencji. Ponadto zrealizujemy z Tobą m.in. takie przedmioty jak: 

 

  • analiza typów sylwetek,
  • psychologia barw,
  • mowa ciała, 
  • podstawy mediawistyki,  
  • historia mody, 
  • budowanie portfolio,
  • j. angielski zawodowy.

 

Nasi wykładowcy nie tylko podzielą się z tobą specjalistyczną wiedzą z zakresu stylizacji, ale także wyjaśnią jak założyć własną firmę i świadczyć usługi osobistej stylizacji na potrzeby profesjonalnych sesji zdjęciowych. 

 

 

Aktywizujące metody nauczania
Aktywizujące metody nauczania

Absolwent szkoły otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie stylista mody, zaś po zdanym egzaminie dyplomowym dyplom ukończenia szkoły.

 

Dodatkowo szkoła wystawia certyfikaty i zaświadczenia zgodnie ze wzorcem MEN na podstawie odrębnych przepisów.

 

 

 

 

 

 

 

Tryb nauki czesne miesięczne
   
hybrydowy 800
stacjonarny 1000
   

 

Prowadzisz firmę? Zapytaj o specjalną ofertę dla firm i pracodawców.