Szkoła Policealna, Branżowa, ZSZ


RECERTYFIKACJA ŚWIADECTWA

 

SZKOŁY POLICEALNEJ /  STUDIUM  ZAWODOWEGO

 

 


Masz ukończoną szkołę policealną, studium zawodowe, szkołę branżową lub zawodową? Posiadasz tytuł technika administracji, logistyki, BHP, archiwisty lub inny, ale nie masz pojęcia o wyuczonym zawodzie?

 

Rynek pracy jest dynamiczny a posiadana wiedza nie jest wieczna i bardzo szybko się dezaktualizuje. Jest to szczególnie zuważalne w takich dziedzinach jak prawo, administracja, rachunkowość itp. Może to właśnie dlatego choć spełniasz formalne wymogi, by aplikować na dane stanowisko, to nie przechodzisz rozmów kwalifikacyjnych?  Przyczyn może być wiele i z pewnością nie jesteś odosobnionym przypadkiem.

 

Dlatego, jako jedyna szkoła powzięliśmy ambitny cel, aby osobom znajdującym się w takiej sytuacji umożliwić faktyczne, a nie blankietowe, zdobycie kwalifikacji zawodowych.

 

  • Przekażemy Tobie aktualną wiedzę - zwłaszcza z obszaru prawa i ekonomii,
  • Skupimy się na istotnych obszarach Twojego zawodu,
  • Pozwolimy na uzupełnienie braków,
  • Wystawimy zaświadczenie o aktualizacji wiedzy do obecnego stanu prawnego, dzięki czemu pokażesz pracodawcy, że poza skończeniem kilka lat temu szkoły zrobiłeś coś jeszcze,
  • Podniesiemy Twoje kwalifikacje zawodowe.

 

W naszej wspólnej pracy skupimy się przede wszystkim na zajęciach i nauce bez tracenia czasu na kartkówki, egzaminy itp. Pominiemy także te przedmioty, o których doskonale wiemy, że do niczego się Tobie nie przysłużą (wyboru dokonujesz Ty).

 

Zapewnimy Tobie pracę w małej grupie i połączenie przyjaznej atmosfery z wiedzą przekazywaną przez profesjonalistów praktyków. Twoje pierwotne świadectwo nadal zostaje ważne – aktualizujemy je w zakresie nowej rzeczywistości prawnej i rynkowej.

 

Jeśli posiadasz już "papier" a teraz chcesz posiadać również wiedzę, która powinna się za nim kryć, to nie czekaj. Nie szukaj, nie trać czasu - jesteśmy jedyni, którzy posiadają taką ofertę.

 

 

Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

Prywatne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa [nazwa firmy] zostały założone w 2001 roku. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej (wpisy do ewidencji nr 21788 i 21789).  Dwupiętrowy budynek szkoły - o łącznej powierzchni 2800 m2 - usytuowany jest na dużej działce (ponad 1,5 ha) z trawnikami, boiskiem i parkingiem. To wszystko w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy.  W szkole panuje przyjazna dla uczniów atmosfera, którą tworzą nauczyciele i inni pracownicy, starający się służyć pomocą w każdej sytuacji.

 

Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwają dyżurujący nauczyciele. Dodatkowym zabezpieczeniem jest monitoring wewnętrzny oraz system alarmowy. Szkoła jest wyposażona w pomoce naukowe: tablice interaktywne we wszystkich salach lekcyjnych, oddzielna sala do zajęć teatralnych, przystosowany gabinet fizyki i chemii, trzy sale komputerowe z blisko 70 komputerami z dostępem do internetu, projektory multimedialne, wizualizery.

 

Propagujemy zdrowy styl życia. Stołówka serwuje zdrowe posiłki oraz napoje. W szkolnym sklepiku można kupić zawsze sprawdzoną, świeżą żywność – codzienne dostawy. Zapewniamy całodzienną  opiekę medyczną, oprócz pielęgniarki uczniami zajmuje się także lekarz pediatra. Autobusy szkolne dowożą dzieci zamieszkujące dzielnicę mamfirme.pl. Przyjazny uczniom sekretariat szkoły zaopatrzony jest w ksero i  telefon. Można tam uzyskać rzetelną informację oraz pobrać odpowiednie dokumenty.

Aktywizujące metody nauczania
Aktywizujące metody nauczania

Stwarzamy warunki do rozwijania zainteresowań i talentów. Uczniowie mogą uczestniczyć w  zajęciach pozalekcyjnych – w licznych kołach i sekcjach, m.in. koło teatralne, młodych fizyków, sekcja taneczna i pływacka. Dbamy, aby nasi podopieczni osiągali coraz lepsze wyniki i rozwijali aspiracje życiowe. Planujemy wycieczki tematycznie związane z programem nauczania, bogate w walory edukacyjno-rozrywkowe. Celem integrowania szkolnej społeczności organizujemy zabawy taneczne, a dla uczniów i ich rodzin - imprezy plenerowe.

 

Tworzymy klimat szkoły przyjaznej, ukierunkowanej na indywidualny rozwój każdego ucznia. Naszym celem jest edukacja pozostawiająca trwały ślad i widoczne rezultaty w dalszej przyszłości młodego człowieka...

 

Edukacja jest tym, co pozostaje wówczas, gdy to, co wyuczone, zostało zapomniane.

 - Burrhus F. Skinner