SZKOŁA WIZAŻU


 

ROCZNA  SZKOŁA  WIZAŻU 

 

 

 Kierunki do wyboru:

 

Branża beauty od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, zaś wszystkie zawody tego sektora od kosmetologii po fryzjerstwo czy stylizację przechodzą prawdziwy boom na rynku usług. Dzieje się tak dlatego, że estetyka wyglądu nie jest już jedynie przejawem zainteresowań swoim wyglądem przez młode dziewczęta ale dlatego, że wygląd to dziś jeden z pierwszych i tym samym najważniejszych produktów.

 

Makijaż to już nie tylko randka czy wyjście do kina. To jak widzą nas inni na podstawie odbioru naszego wyglądu często decyduje o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, skuteczności sprzedaży, budowaniu relacji, prestiżu i zaufania. Profesjonalny makijaż przestał więc być ekstrawagancją, na którą pozwala się sobie podczas uroczystości okolicznościowych, ale to stały element codziennego życia.

 

A może interesujesz się modą i myślisz o stworzeniu własnej stylizacji a nawet kolekcji? Czas zacząć realizować swoje marzenia. Kierunek stylistka modowa oraz projektant mody pozwoli je Tobie spełnić. Lubisz doradzać innym, jak się ubrać i dopasować biżuterię oraz inne dodatki? Zdobądź umiejętność dopasowywania ubioru do osoby, charakteru spotkania i okoliczności potwiedzoną dyplomem szkoły.  Bardziej zaawansowanym proponujemy kierunek, na którym nauczymy Cię podstaw projektowania odzieży. 

 

Makijaż to druga skóra kobiet, zaś one same nierzadko powtarzają, że o ile mogą wyjść z domu nie ubrane, to z pewnością nie wyjdą bez makijażu! Nasza szkoła, dzięki interdyscyplinarnym kursom pozwoli znaleźć kompelksowe rozwiązanie. Nie wypuścimy żadnej Pani ani ze źle dobranym strojem, ani ze źle dobranym make upem!


Rozumiejąc doskonale potrzeby rynku pracy i jednocześnie pasję, która rodzi się niemal u każdej małej dziewczynki postanowiliśmy stworzyć wyjątkową propozycję dedykowaną wszystkim zainteresowanym Paniom. Już nie musisz podkradać mamie szminki a siostrze konturówki i ryzykować popalenia skóry źle dobranym kosmetykom. Teraz wszystkiego nauczysz sie w jednym miejscu. 

 

Zjęcia prowadzimy dla dwóch grup wiekowych:

 

  • Szkoła roczna dla nastolatek (od 13 do 18 lat)
  • Szkoła roczna dla osób dorosłych (18+)

 

Co więcej! Nasza szkoła nie ogranicza się wyłącznie do szkoleń dla Pań. Do aktywnego włączenia się w poznanie tajników wizażu zapraszamy także Panów.

 

 

 

Absolwent szkoły otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły w wybranym zawodzie, zaś po zdanym egzaminie dyplomowym dyplom ukończenia szkoły.

 

Dodatkowo szkoła wystawia certyfikaty i zaświadczenia zgodnie ze wzorcem MEN na podstawie odrębnych przepisów. 

 

Warunkiem ukończenia szkoły jest odbycie praktyk zawodowych.