Skuteczne poszukiwanie pracy


 

SKUTECZNE POSZUKIWANIE PRACY

 

Przewidując następstwa rosnącej inflacji oraz kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników od 01 stycznia 2023 r., jakim będzie redukcja zatrudnienia, opracowaliśmy ofertę szkolenia, na którym uczestnicy posiądą wiedzę umożliwiającą podjęcie pracy, odnalezienia się w nowej rzeczywistości oraz utrzymanie obecnego stanowiska. 

 

Zapraszamy na jednodniowe szkolenie, na którym poznasz swoje mocne strony, nauczysz się jak szukać pracy, aby ją znaleźć oraz stworzysz swoje profesjonalne CV i LM. 

 

Szkolenie obejmuje cztery panele tematyczne: 

 

1. Szukanie tak, aby znaleźć. 

 

- umiejętność wyszukiwania ogłoszeń i ich selekcji. Zdradzimy m.in. jakie techniki lingwistyczne stosują pracodawcy, aby w atrakcyjny sposób nazwać stanowisko pracy, którym nikt nie byłyby zainteresowany. Uczestnik pozna fikcję dodatkowych profitów, bonusów i innych korzyści, do których to on najczęściej dokłada. Kluczowym elementem tego panelu będzie nabycie umiejętności oceny fikcyjnych ogłoszeń o pracę, które niewiele wspólnego mają z rzeczywistą wolną zatrudnienia. 

 

 2. Pisanie CV 

 

- potrafisz pisać CV i mimo odpowiedzi na setki ofert nadal nikt nie oddzwonił? Pokażemy Tobie co robisz nie tak. Wskażemy najczęstsze błędy, jakie popełnia się przy pisaniu CV, nauczymy Cię jak personalizować swoje umiejętności i kompetencje pod konkretne oczekiwania pracodawcy i profil jego działalności.  

 

3. Pisanie listu motywacyjnego.

 

- archaizm czy konieczność? Po co w ogóle komuś list, którego nie czyta? Wyjaśnimy kiedy LM jest koniecznością, a kiedy zwyczajną fanaberią pracodawcy. Wreszcie napiszemy go wspólnie, dzięki czemu będziesz mieć profesjonalny szablon na własne potrzeby. 

 

4. Negocjacje. 

 

- to panel, w którym dowiesz się, jak wynegocjować najkorzystniejsze dla siebie warunki współpracy. Zdobyta wiedza przyda się zarówno osobom poszukującym pracy, jaki i tym, które obawiają się o jej utratę. Podczas szkolenia dowiesz się, gdzie kończy się granica bezpiecznych negocjacji.