Patent Strzelecki + Pozwolenie na broń


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

Jesteśmy jedyną Szkołą dla Dorosłych, która prowadzi otwarty kurs (mogą w nim wziąć udział nie tylko nasi uczniowie) umożliwiający nabycie kwalifikacji, aby legalnie posługiwać się wszystkimi rodzajami broni. Z nami uzyskasz pozwolenie na:

 

  • pistolet,
  • karabin,
  • strzelbę gładkolufową.

 

Nasza propozycja to zarówno świetna oferta na poszerzenie zainteresowań sportowych, jak i możliwość  nabycia dodatkowych kwalifikacji, które pozostają niezwykle cenne i przydatne w dalszym życiu prywatnym i zawodowym. Posiadanie pozwolenia na broń to dowód sam w sobie, że jesteś osobą niekaralną i godną zaufania. Natomiast, jeśli myślisz o pracy jako konwojent, w ochronie osób i mienia, policji, wojsku albo chcesz brać udział w polowaniach lub zawodach strzeleckich to posiadanie stosownego pozwolenia pozostaje niezbędne. 

 

Zapewniamy, że bezstresowo przeprowadzimy Was przez wszystkie procedury od nauki obsługi broni, po egzaminy strzeleckie, badania lekarskie itd. 

 

Zajęcia teoretyczne odbywają się w siedzibie szkoły. Zajęcia praktyczne na strzelnicach w okolicach Poznania. Terminy zajęć praktycznych ustalamy indywidualnie wedle grafiku każdego uczestnika.